0SA003.42.1
1181 WILD HILL ROAD
- Parcel ID
- 0SA003.42.1
- Address
- 1181 WILD HILL ROAD
- Owner
- WILLEY MARGARET
- Acreage
- 53.00
- Assessed Land
- $208,750
- Assessed Building
- $113,400
- Assessed Total
- $322,150
Sales History
No sales records loaded yet.
1181 WILD HILL ROAD
No sales records loaded yet.