0SA003.54
PO BOX 962049
- Parcel ID
- 0SA003.54
- Address
- PO BOX 962049
- Owner
- D BURR LLC
- Acreage
- 2.30
- Assessed Land
- $76,720
- Assessed Building
- $132,750
- Assessed Total
- $209,470
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 962049
No sales records loaded yet.