0SA003.56
2292 ACADEMY ROAD
- Parcel ID
- 0SA003.56
- Address
- 2292 ACADEMY ROAD
- Owner
- MAXWELL ANTHONY
- Acreage
- 0.22
- Assessed Land
- $54,760
- Assessed Building
- $65,480
- Assessed Total
- $120,240
Sales History
No sales records loaded yet.
2292 ACADEMY ROAD
No sales records loaded yet.