0SA003.58
2360 ACADEMY ROAD
- Parcel ID
- 0SA003.58
- Address
- 2360 ACADEMY ROAD
- Owner
- SHEPARD WILLIAM M
- Acreage
- 29.98
- Assessed Land
- $133,670
- Assessed Building
- $126,970
- Assessed Total
- $260,640
Sales History
No sales records loaded yet.
2360 ACADEMY ROAD
No sales records loaded yet.