2553 ACADEMY ROAD
Thetford, VT
Owner
TOFEL STEVEN D
TOFEL LINDA
Assessed Total
$331,000
Acreage
11.75
Land
$107,330
Building
$223,670
$/Acre
$28,170
No sales records loaded yet.
11.75 acres · $28,170/acre