0SA003.64
2682 ACADMEY ROAD
- Parcel ID
- 0SA003.64
- Address
- 2682 ACADMEY ROAD
- Owner
- MOODY DOUGLAS
- Acreage
- 1.86
- Assessed Land
- $141,990
- Assessed Building
- $144,380
- Assessed Total
- $286,370
Sales History
No sales records loaded yet.
2682 ACADMEY ROAD
No sales records loaded yet.