0SA004.09.2
632 MILLER POND ROAD
- Parcel ID
- 0SA004.09.2
- Address
- 632 MILLER POND ROAD
- Owner
- WELLS MICHAEL
- Acreage
- 4.22
- Assessed Land
- $82,830
- Assessed Building
- $93,030
- Assessed Total
- $175,860
Sales History
No sales records loaded yet.
632 MILLER POND ROAD
No sales records loaded yet.