0SA005.07
528 LATHAM ROAD
- Parcel ID
- 0SA005.07
- Address
- 528 LATHAM ROAD
- Owner
- LACASSE DAVID
- Acreage
- 4.10
- Assessed Land
- $98,930
- Assessed Building
- $168,230
- Assessed Total
- $267,160
Sales History
No sales records loaded yet.
528 LATHAM ROAD
No sales records loaded yet.