0SA005.08
588 LATHAM RD
- Parcel ID
- 0SA005.08
- Address
- 588 LATHAM RD
- Owner
- BURCH KATRINA M
- Acreage
- 3.40
- Assessed Land
- $82,430
- Assessed Building
- $187,380
- Assessed Total
- $269,810
Sales History
No sales records loaded yet.
588 LATHAM RD
No sales records loaded yet.