0SA005.09.4
101 ALTON DRIVE
- Parcel ID
- 0SA005.09.4
- Address
- 101 ALTON DRIVE
- Owner
- BORST DIRK S
- Acreage
- 3.30
- Assessed Land
- $98,440
- Assessed Building
- $243,760
- Assessed Total
- $342,200
Sales History
No sales records loaded yet.
101 ALTON DRIVE
No sales records loaded yet.