0SA005.20
1704 LATHAM ROAD
- Parcel ID
- 0SA005.20
- Address
- 1704 LATHAM ROAD
- Owner
- MALLOY MARK V
- Acreage
- 1.84
- Assessed Land
- $85,490
- Assessed Building
- $165,500
- Assessed Total
- $250,990
Sales History
No sales records loaded yet.
1704 LATHAM ROAD
No sales records loaded yet.