Thetford, VT
0SA005.23
PO BOX 164
0SA005.23
PO BOX 164
Parcel ID
0SA005.23
Address
PO BOX 164
Owner
RIESS GERD
Acreage
10.49
Assessed Land
$126,230
Assessed Building
$233,600
Assessed Total
$359,830
Sales History
No sales records loaded yet.