0SA005.26
125 MAKALAS WAY
- Parcel ID
- 0SA005.26
- Address
- 125 MAKALAS WAY
- Owner
- PACHT ORIN M
- Acreage
- 1.85
- Assessed Land
- $90,980
- Assessed Building
- $94,010
- Assessed Total
- $184,990
Sales History
No sales records loaded yet.
125 MAKALAS WAY
No sales records loaded yet.