0SA01A.04
2930 ROUTE 132
- Parcel ID
- 0SA01A.04
- Address
- 2930 ROUTE 132
- Owner
- JONES JONATHAN C
- Acreage
- 7.60
- Assessed Land
- $90,940
- Assessed Building
- $34,000
- Assessed Total
- $124,940
Sales History
No sales records loaded yet.
2930 ROUTE 132
No sales records loaded yet.