0SA01A.18
3609 ROUTE 132
- Parcel ID
- 0SA01A.18
- Address
- 3609 ROUTE 132
- Owner
- ROGERS STUART
- Acreage
- 1.30
- Assessed Land
- $60,830
- Assessed Building
- $118,440
- Assessed Total
- $179,270
Sales History
No sales records loaded yet.
3609 ROUTE 132
No sales records loaded yet.