01.01.08.
3094 BARNARD RD
- Parcel ID
- 01.01.08.
- Address
- 3094 BARNARD RD
- Owner
- MASE RORY
- Acreage
- 2.48
- Assessed Land
- $86,700
- Assessed Building
- $85,500
- Assessed Total
- $172,200
Sales History
No sales records loaded yet.
3094 BARNARD RD
No sales records loaded yet.