03.02.45.
119 DEER RIDGE WY
- Parcel ID
- 03.02.45.
- Address
- 119 DEER RIDGE WY
- Owner
- ADAMS MICHELLE A & SOMERVILLE GREGORY
- Acreage
- 1.80
- Assessed Land
- $82,500
- Assessed Building
- $167,700
- Assessed Total
- $250,200
Sales History
No sales records loaded yet.
119 DEER RIDGE WY
No sales records loaded yet.