04.01.13.002
73 GULLY RD
- Parcel ID
- 04.01.13.002
- Address
- 73 GULLY RD
- Owner
- HALL ROBIN
- Acreage
- 16.96
- Assessed Land
- $157,200
- Assessed Building
- $143,900
- Assessed Total
- $301,100
Sales History
No sales records loaded yet.
73 GULLY RD
No sales records loaded yet.