04.01.26.
35 STIMETS RD
- Parcel ID
- 04.01.26.
- Address
- 35 STIMETS RD
- Owner
- FREUND NATHAN & AMANDA
- Acreage
- 1.42
- Assessed Land
- $87,600
- Assessed Building
- $327,100
- Assessed Total
- $414,700
Sales History
No sales records loaded yet.
35 STIMETS RD
No sales records loaded yet.