04.02.04.003
PO BOX 667
- Parcel ID
- 04.02.04.003
- Address
- PO BOX 667
- Owner
- VOORHEES TERESA J & KNUST SHELLY A
- Acreage
- 7.20
- Assessed Land
- $128,600
- Assessed Building
- $257,600
- Assessed Total
- $386,200
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 667
No sales records loaded yet.