04.03.14.
56 PENN RD
- Parcel ID
- 04.03.14.
- Address
- 56 PENN RD
- Owner
- DOHERTY TAYLOR MAY TRAN TRUST
- Acreage
- 5.08
- Assessed Land
- $320,300
- Assessed Building
- $150,600
- Assessed Total
- $470,900
Sales History
No sales records loaded yet.
56 PENN RD
No sales records loaded yet.